Paris - Dior Fall 2013 collection.

Dzisiaj coś w temacie Wersalu, tajemniczego ogrodu, mody i świetnej muzyki, czyli genialny filmik reklamowy Diora na jesienną kolekcję 2013.

Pałac Wersalu i jego ogród obfitują w dobrze skrywane tajemnice. Jest to idealna sceneria dla delikatnie melancholijnego i sennego, tajemniczego w kierunku mrocznych sekretów, filmu. Miejsce to stanowi idealne tło dla prezentacji nowej, kobiecej kolekcji na czas szarej i chłodnej, delikatnie zamglonej jesieni. Serce królewskiego ogrodu to niezwykły świat poezji i kolorów, wśród których skrywają się tajemnicze kobiety-kwiaty.

Żeby tego było mało, nie tylko film reklamowy, ale cała kolekcja ubrań Diora na jesień 2013 jest niesamowita. Znalazłam w niej wiele inspiracji, które sprawiają, że najbliższa jesień, której nadchodzenia na razie nie czuć, już zupełnie przestaje straszyć. Poniżej kilka zdjęć z wybiegu.

Kontynuując moją mowę pochwalną na temat domu mody Dior warto nawiązać do upodobania do wybierania różnych paryskich symbolicznych miejsc na swoje kampanie. Nie tak dawno w Dior Magazine ukazały się zdjęcia Willy'ego Vandeperre, dla których tło i scenerię stanowią wnętrza przepięknej Opery Garnier, które wpisują się w luksusowy charakter marki. Poniżej krótka przypominajka w postaci kilku fotografii.

Na koniec rewelacyjna piosenka Depeche Mode, która została wykorzystana do filmu Diora i ja z Diorem.

Brak komentarzy: