glossy box

Byłam dzisiaj na imprezie promocyjnej zorganizowanej przez Glossy Box. Była to część PR-u nowej marki w Polsce. Glossy Box to forma dystrybucji próbek luksusowych kosmetyków. Decydując się na subskrypcję co miesiąc dostaje się przesyłkę zawierającą kilka próbek kosmetyków, np. perfum, szminki, tuszu do rzęs itp. To nie wszystko - paczki te są spersonalizowane na podstawie "Profilu Piękności".
Na imprezie zorganizowanej w Huntersie dostałam takie pudełeczko. Najbardziej się cieszę z małego flakoniku perfum Marca Jacobsa Daisy Eau So Fresh oraz olejku o wielu zastosowaniach firmy Nuxe Huile Prodigieuse. Myślę, że forma jaką proponuje Glossy Box może być uzależniająca :)
Myślę, że pomysł jest ciekawy i ma szansę się przyjąć na polskim rynku. Po pierwsze która kobieta nie lubi dostawać prezentów-niespodzianek. I to zagwarantowanie co miesiąc! Po drugie kosmetyki i to luksusowe, nawet w niewielkiej ilości za 49 zł miesięcznie to nieduży wydatek, a posmak luksusu jest. No i po trzecie to pomysł, który sprzedał się na zachodzie, a zasada jest taka, że co tam się udaje, to i w Polsce wychodzi. Także, drogie Panie, proszę się przygotować na zawładnięcie rynku próbek luksusowych marek kosmetyków przez Glossy Box.
Co do samej imprezy - standard. Darmowe drinki, jedzenie, fotoreporterzy i totalne spięcie.
Poniżej zdjęcia dzisiejszego prezentu ;)
Brak komentarzy: