Freja Beha Erichsen nową twarzą Reserved

Reserved już jakiś czas temu udowodnił, że potrafi wybierać modelki do swoich kampanii. Po pierwsze seria beautiful stories z polskimi modelkami. Po drugie Sasha Pivovarova i Cara Delevingne. Po trzecie spójność odnośnie całego przesłania reklamowego. Po czwarte śliczne, niebanalne ubrania. Po piąte ładne zdjęcia w kampaniach.

Tym razem, na jesień/zimę 2013, Reserved zdecydował się wybrać rewelacyjną duńską modelkę, Freję Behę Erichsen. Ta 25-letnia Dunka znana jest ze swojego bardzo spójnego imagu, na który składa się kilka powtarzających się w prawie każdej stylizacji, elementów: czarny total look, rockowo-grunge'owy styl, ciężkie botki w stylu parisienne, skórzane motocyklowe spodnie i ramoneska, luźne koszulki. Freja Beha to także moja ulubiona inspiracja, jeżeli chodzi o tatuaże. Ma ich naprawdę sporo, a każdy jest oryginalny i bardzo ładny. Poniżej kilka stylizacji Frei. Większość sprzed kilku lat, dlatego, że modelka miała chwilową przerwę w modelingu.


Zdjęcia do kampanii zrobione były w środku przepastnych pól i pustkowi w Szkocji. Z tego, co można wywnioskować z wrzucanych do sieci zdjęć backstage'u sesji oraz wypowiedzi przedstawicieli marketingu Reserved, rzeczywiście kolekcja będzie utrzymana w rockowo-grunge'owym stylu w połączeniu z delikatnością i boho, z militarnymi i kwiatowymi motywami. Trochę to wszystko staroświeckie i takie jakieś nonszalanckie. Mi te ubrania już się podobają, ponieważ w dużej mierze przypominają mi francuski styl, o którym już tyle pisałam ;) Cieszy mnie zwłaszcza płaszcz w cętki, szara wełniana chanelka, bluza w kwiaty i czarne leginsy ze skórzanymi paskami (więcej zdjęć na stronie ELLE).

Modelka jeszcze nie tak dawno była główną twarzą świetnej kolekcji w Zarze. Również utrzymanej w podobnym czarnym, ale delikatnym stylu.

Dzisiaj w Paryżu znowu deszczowa pogoda, dlatego mimo, że jest już połowa czerwca, jazzowy utwór April in Paris Charliego Parkera.

Brak komentarzy: